| Application | Office Building Supermarket, Commercial lighting |
| Lighting solutions service | Lighting and circuitry design |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Color Temperature(CCT) | 2700K / 3000K / 4000K / 6000K |
| Color Rendering Index(Ra) | >80 |
| Lamp Luminous Flux(lm) | / |
| Beam Angle | 120° |
| Model Number | DYF-DL-RC06-6, DYF-DL-RC06-9, DYF-DL-RC06-12, DYF-DL-RC06-15, DYF-DL-RC06-18, DYF-DL-RC06-24 |
| Power | 6W, 9W, 12W, 15W, 18W, 24W |
| Light Source | LED |
| Dimension | Φ65 x 41mm, Φ86 x 45mm, Φ105 x 50mm |
| Others | |
GOESER LED downlight, made of white painted iron sheet, anti-yellowing PS diffuser. Lighting angle 120°, large light-emitting surface, good illumination. Direct light-emitting LED light board, high luminous efficiency, CRI>80.