| Application | Residential |
| Lighting solutions service | Lighting and circuitry design |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Color Temperature(CCT) | 3000K |
| Color Rendering Index(Ra) | / |
| Lamp Luminous Flux(lm) | / |
| Beam Angle | / |
| Model Number | LS-23535 |
| Power | 12W |
| Light Source | LED, 1*E27 |
| Dimension | H750*W445mm |
| Others | Material: Iron + Cloth + Sisal |
Goeser modern table lamp, American bedside lamp
Material: iron + cloth + wooden base
Various colors available, three sizes available: large, medium and small