| Application | Residential |
| Lighting solutions service | Lighting and circuitry design |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Color Temperature(CCT) | 3000K |
| Color Rendering Index(Ra) | / |
| Lamp Luminous Flux(lm) | / |
| Beam Angle | / |
| Model Number | 8048 |
| Power | 12W |
| Light Source | LED, 1*E27 |
| Dimension | D30*H31cm |
| Others | Material: Paper Rope + Wooden Base |
Goeser modern decorative lamp
Material: iron + paper + wooden base
Built-in E27 lamp holder